Bravúros szereplés a Székesfehérvári Középiskolások Lövészeti Versenyén

2017. február 10-én iskolánk két csapattal indult a Helyőrségi Klubban megrendezésre kerülő versenyen. Tanulóink kiválóan céloztak és mindkét csapatunk „belőtte” magát a következő fordulóba.

A tizennégy csapatból a legtöbb kört Damsits László, Simon Attila és Várdai Péter 11.A osztályos tanulók lőtték, így átvehették az aranyérem mellett a győztesnek járó kupát is. Farkas Gábor (11.A), Kovács Péter Adolf (2/10/4) és Tauz Milán (11.A) alkotta csapat lett az ezüstérmes.

Egyéniben is a Vörösmarty volt a nyerő. Tauz Milán nyakába került az aranyérem, míg Damsits László az ezüstéremmel térhetett haza.

A járási fordulóra 2017. február 24-én kerül sor.

Gratulálunk lövészeinknek a sikeres szerepléshez!

Képek a versenyről:

image001 image003 image005 image007 image009 image011