Ifjúsági nap

Iskolánk 2017. április 28-án tartotta hagyományos közösségépítő ifjúsági napját.

Programjaink mindig érdekesek, színesek tanulóink számára, így volt ez ebben a tanévben is: a tartalékos katonák fegyverbemutatója látványos volt, a főzőverseny reggel kezdődött, a zsűrizés ebédidőben történt.

A sportprogramok között szerepelt: focikupa, kosárlabda, pingpong, lengőteke, sakk, rönkhajítás, kötélhúzás, számháború.

Autó- és motorszépség-versenyre is készülhettek a diákok.

Bemutatót tartottak a mentők és a tűzoltók, nagy siker volt a KEMPO, ahol iskolánk tanulói is szerepeltek.

A legnagyobb várakozás a HAPPINESS TSE látványos táncprogramját és az árpádos lányok divatbemutatóját kísérte.

A tanár-diák meccseken is mindenki együtt szurkolt.

Az eredményhirdetés és díjátadás után a fiatalok elégedetten távozotak, szép és tartalmas napot töltöttünk együtt.

DSCF0213 DSCF0195 DSCF0167 DSCF0079 DSCF0058További képek a Galériában!