Sok szeretettel köszöntjük megújult honlapunkon! Az előforduló hibákat folyamatosan javítjuk. Mindenkinek tartalmas, kellemes böngészést kívánunk!

SZALAGAVATÓ ÜNNEPSÉG

No Rating

2018. február 9.-én, pénteken kedves ünnepség keretében került megrendezésre végzős diákjaink szalagtűzése.

A nap ünnepeltjei:

  • 12/a faipari és épületgépész irányultságú szakgimnáziumi osztály – osztályfőnök: Orsikné Mayer Ildikó, szakoktatók: Stohl István és Lédeczi László
  • SZÉ/13 szakiskolai végzettséggel rendelkező tanulók kétéves, érettségire felkészítő szakközépiskolai osztálya – osztályfőnök: Mayer Gábor
  • 11/1 kőműves és hidegburkoló osztály – osztályfőnök: Havlikné Csepelyi Andrea, szakoktatók: Jani László és Szabó László, valamint festő-mázoló-tapétázó osztály – osztályfőnök: Havlikné Csepelyi Andrea és Meszlényi Rózsa, szakoktatók: Lepsényi József és Májer József
  • 11/2 központifűtés és gázhálózat rendszerszerelő, illetve szárazépítő osztály – osztályfőnök: Szabó János, szakoktatók: Spindler István és Turáni Zoltán
  • 11/4 asztalos osztály – osztályfőnök: Pataki Gábor, szakoktatók: Király Rudolf és Rankl József

Jó hangulat, bensőséges várakozás előzte meg február hónap második hetét, hiszen végzős diákjaink örömteli izgalommal készültek szalagavató ünnepségükre. A kis szalag feltűzése, mely az iskolai tanulmányok befejezését szimbolizálja, hosszú időkre tekint vissza a mi iskolánkban is.

Nemcsak az ünnepeltek és tanáraik, oktatóik, de a családtagok, barátok, barátnők és a tornaterem is ünnepi díszbe öltözött a jeles nap alkalmából, mert Márai Sándor szavaival élve: „Ha az ünnep elérkezik életedben, akkor ünnepelj egészen. (…)”

Az iskolazászló és a vezetőség ünnepélyes bevonulását követően irodalmi műsorral köszöntöttük az ünnepelteket, majd az igazgatónő és a végzősök ünnepi beszéde következett. Az osztályok az általuk választott zenére vonultak be a közönség nagy örömére, majd a szalagtűzés után a „kötelező” fényképezkedés következett. A műsort a SZÉ/13 osztály diákjai zárták egy nagyon szép előadással: a gyönyörű keringőt macarena tánc követte, melynek hangulata, látványa mosolyt csalt mindenki arcára.

A központi rendezvény után az osztályok a feldíszített tantermükben fogadták a családtagokat és tanáraikat, hogy az elmúlt évekről közösen is megemlékezzenek, mindezt finom süteményekkel megkoronázva.

Daláné Papp Gabriella és Biróné Patkós Anikó (rendezők)

Az eseményen készült képeket a galériában tekinthetik meg.

ESEMÉNYNAPTÁR

július 2020
hkscpsv
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« jún   aug »

Fontos információk

E-Kréta belépés

Hasznos információk

Kapcsolat

8000 Székesfehérvár, Balatoni út 143.
Tel/fax: 06-22-314 278
Email: titkarsag@vorosmarty.hu

Archívum