Humán követelmények és energiahatékonyság a lakóépületek fűtésében, hűtésében

Ezzel a címmel tartottak előadást piacvezető gyártó-forgalmazó cégek képviselői a végzős épületgépész diákoknak március 7-én. A szakmai nap célja a korszerű ismeretek átadása, az új technológiák bemutatása mellett az volt, hogy a diákok – akik néhány hónap múlva végzett épületgépészként megjelennek a munkaerőpiacon – egységben lássák a fűtés és hűtés részterületeit, és képesek legyenek majd komplex megoldások megvalósítására a szakmájukban.

A színvonalas program témái a következők voltak:
• Csőszerelés SMART technológiái – Lakóépületek padlófűtése – REHAU Kft.
• Kondenzációs Kazánok – VAILLANT SAUNIER DUVAL Kft.
• Daikin Altherma hőszivattyúk – DAIKIN Hungary Kft.
• Szolár rendszerek – VAILLANT SAUNIER DUVAL Kft.
• Korszerű szivattyúk üzemvitele, működési sajátosságok, energiafogyasztás – WILO Magyarország Kft.

A közel ötórás program nyereményjátékkal zárult: az elhangzottakból összeállított totót helyesen kitöltők között a szervezők kisorsoltak egy ajándékcsomagot, melyet a cégek ajánlottak fel jutalomként.

december 2019
« nov   jan »