Szépíró versenyen vettek részt a Vörösmarty tanulói

A Fejér Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Gárdonyi Tagintézménye és a Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központ hetedik alkalommal rendezte meg a megyei szépíró versenyt április 6-án. A tanulók öt kategóriában indulhattak, a mi diákjaink a 9-12. osztályos kategóriában versenyeztek. Az iskolai fordulóról ketten, Tóth Bálint 1/9/1 és Hegedüs Máté 2/10/5 osztályos tanulók jutottak tovább a megyei versenyre. A helyszínre Réger-Kovács Adrienn felkészítő tanárukkal érkeztek, a feladatra egy órát kaptak a résztvevők. Az eredményhirdetés után igazán büszkék lehetünk: Máté különdíjas lett, Bálint pedig a dobogós 3. helyet szerezte meg. Gratulálunk Fiúk!