Vörösmartysok a Magyar Asztalos Tanulmányi verseny döntőjén!

A mottó: A teszt sikerült, az alanyok elégedettek.

A fenti képeken látható termék elkészítésére vállalkoztak a döntőbe jutott csapatok 2018.11.22-én és 23-án.
A Jójárt Richárd, Körmendi Ádám és Nagy Dániel alkotta 9. számú és a Keszeg Dávid, Tauz Milán és Várdai Péterből alakult 14. számú csapatunk ezen őszön úgy döntött, hogy a Magyar Asztalos Tanulmányi Verseny döntőjében megmérik a tudásukat további 13 csapattal szemben.
A verseny, amit a Soproni Egyetem tanműhelyében rendezett meg az országos hírű szaksajtó, a szervezők és a szponzorok bemutatkozását követően a fenti képen látható éjjeli szekrény szerkezeti ismertetésével folytatódott.
A tanulóink, köszönhetően a megfelelő szakmai felkészítésnek (Pataki Gábor és Horváth Rudolf tanároknak) nyugodtan és megfontoltan álltak neki a munkának.
A kétnapos verseny első napján a termék szerkezeti elkészítése és összeállítása volt a cél. Ezt csapataink korrekten teljesítették.
A második napra a bútordarab felületkezelése és a szponzori feladatok elvégzése maradt, melynek során a 14. csapat kimagasló eredménnyel, különdíjjal végzett.
A verseny végeredménye kiélezett volt, hiszen nagyon jól felkészült csapatokkal kellett megmérettetni magukat. A 15 csapatból, az összesítésben sikerült egy 5. és egy 8. helyezést elérniük a tanulóinknak.
A diákok nagyon jól érezték magukat ebben a két napban. Gratulálunk nekik a teljesítményükhöz!

december 2018
« nov   jan »