AZ SZKTV DÖNTŐJÉBEN CSILLOGÓ ÉRMEKET SZEREZTEK A VÖRÖSMARTYS DIÁKOK

A Szakma Sztár Fesztiválon adták át a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) döntőseinek az elismeréseket, és az érmeket.
Iskolánk diákja Vitai Dávid központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő 2. helyezést ért el. Külső gyakorlati képzőhelyen oktatója édesapja, Vitai László egyéni vállalkozó, iskolai gyakorlati oktatója Vámosi János.
Gosztola Dávid szintén központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakmában a 3. helyet szerezte meg. Iskolai gyakorlati oktatója Dani László.
Szívből gratulálunk tanítványainknak, a felkészítésüket segítő kollégáknak, és nem utolsó sorban az édesapának, Vitai Lászlónak.