VYSKOVI NEMZETKÖZI FUTBALLTORNA

2019. szeptember 19-én iskolánk a vyskovi (Csehország) partneriskola meghívására nemzetközi futballtornán vett részt. Csapatunkat a következő tanulók képviselték: Vaskó Botond, Keller Bence, Lakatos Kornél, Bölkei Péter, Szücs László Alex, Szabó Bence, Tujner Martin. A tornán iskolánkon kívül négy cseh, egy szlovák és egy osztrák csapat vett részt. A mérkőzések hangulata végig barátságos, és sportszerű volt. Diákjainkat többször is Videoton kiáltással fogadták.  A csapatok játéka gyakran ragadta tapsra az ellenfelek szurkolóit is. A tornát kísérő közös programok erősítették a magyar és külföldi diákok barátságát. Nálunk Botond játéka emelkedett ki, aki gólpasszaival, és cseleivel aratott sikert a nézőközönség soraiban. A fiúk kiváló hangulatban tértek haza a jövő évi tornára való meghívással a zsebükben.