Sok szeretettel köszöntjük megújult honlapunkon! Az előforduló hibákat folyamatosan javítjuk. Mindenkinek tartalmas, kellemes böngészést kívánunk!

VYSKOVI NEMZETKÖZI FUTBALLTORNA

No Rating

2019. szeptember 19-én iskolánk a vyskovi (Csehország) partneriskola meghívására nemzetközi futballtornán vett részt. Csapatunkat a következő tanulók képviselték: Vaskó Botond, Keller Bence, Lakatos Kornél, Bölkei Péter, Szücs László Alex, Szabó Bence, Tujner Martin. A tornán iskolánkon kívül négy cseh, egy szlovák és egy osztrák csapat vett részt. A mérkőzések hangulata végig barátságos, és sportszerű volt. Diákjainkat többször is Videoton kiáltással fogadták.  A csapatok játéka gyakran ragadta tapsra az ellenfelek szurkolóit is. A tornát kísérő közös programok erősítették a magyar és külföldi diákok barátságát. Nálunk Botond játéka emelkedett ki, aki gólpasszaival, és cseleivel aratott sikert a nézőközönség soraiban. A fiúk kiváló hangulatban tértek haza a jövő évi tornára való meghívással a zsebükben.

Fontos információk

E-Kréta belépés

Hasznos információk

Pályázatok

Kapcsolat

8000 Székesfehérvár, Balatoni út 143.
Tel/fax: 06-22-314 278
Email: titkarsag@vorosmarty.hu

Archívum