Tájékoztatás a digitális oktatási munkarend elrendeléséről

Tisztelt Szülők, Gondviselők! Kedves Diákok! Kedves Kollégák!

2020. március 16-tól mindenki számára új – digitális oktatási munkarend lép életbe.

2020. 03. 16-án hétfőn a tantestület értekezletet tart, melyen minden kollégánk megkapja a megfelelő informatikai hátteret, hogy minőségileg is maximálisan el tudják látni az új feladatot.

Ugyanakkor nyomatékosan kérek minden tanulót, hogy vegye komolyan az új távoktatásos munkarendet, kezelje úgy, mintha bejárna az iskolába, és a kiadott feladatokat, határidőket tartsa be, így gördülékenyen lezárható lesz a tanév.
A végzősök, érettségizők és OKJ vizsgázók sem kell, hogy aggódjanak, hamarosan tájékoztatást kapnak a teendőkről, melyeket az osztályfőnökökön keresztül juttatunk el az érintettek számára!
Az esti munkarendben tanuló hallgatóinkra is a fentiek vonatkoznak.

A jelenlegi helyzetben nagyon fontos, hogy mindenki nyugodt maradjon, tartsa be a kapott utasításokat, javaslatokat.

Számomra és a tantestület számára a legfontosabb, hogy a tanulók érdekei ne sérüljenek, és mindenki teljes hatékonysággal tudja befejezni az évet, megszerezni az érettségi és szakmai vizsgabizonyítványokat.

Mind a pedagógusoknak, mind a diákoknak fontos feladata lesz, hogy a tanévet sikeresen zárjuk. Ehhez elengedhetetlen az együttműködés, a céltudatosság, a komoly hozzáállás, a higgadtság.
Biztos vagyok benne, hogy meg fogjuk ezt a helyzetet is oldani, ezért kérek mindenkit, hogy türelmesen, nyugodtan és felelősségteljesen kezelje a kialakult helyzetet.

Székesfehérvár, 2020. március 14.

Segítő együttműködésüket köszönöm.

Szépné Holczer Piroska