Sok szeretettel köszöntjük megújult honlapunkon! Az előforduló hibákat folyamatosan javítjuk. Mindenkinek tartalmas, kellemes böngészést kívánunk!

LÉLEKMOZGATÓ PROGRAM A VÖRÖSMARTYBAN

No Rating

Idén negyedik alkalommal ünnepeljük a Magyar Parasport Napját.

A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) és a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége (FODISZ) felhívására iskolánk immár negyedik alkalommal csatlakozik a programhoz február 22-én. A Magyar Parasport Napját azért tartottuk és tartjuk nagyon fontosnak, mert a program keretében az ép és a fogyatékkal élő fiatalok a sport által is közelebb kerülhetnek egymáshoz. Az elmúlt években az Arany János Óvoda és Általános Iskola és Speciális Szakiskola EGYMI tanulói és a Vörösmarty diákjai együtt sportolva töltöttek el néhány kellemes órát.  A jelenlegi járványügyi helyzet miatt az idei LÉLEKMOZGATÓ pályázati kiírásnak megfelelően iskolánk esszépályázatok benyújtásával csatlakozik a programhoz.

Hiszünk abban, hogy a Lélekmozgató érzékenyítő programokkal, a Lélekmozgató osztályfőnöki és testnevelés órákkal is sokat tehetünk a fogyatékkal élő emberek társadalmi elfogadásáért.

Igazgatói pályázatok

A Székesfehérvári Szakképzési Centrum részeként működő 7 szakképző intézmény igazgatói pályázata kiírásra került.
A pályázatokkal kapcsolatos bővebb információ a https://szfszc.hu/portal/2021/03/26/igazgatoi-palyazatok linken megtekinthető.

ESEMÉNYNAPTÁR

április 2021
hkscpsv
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Már   máj »

Fontos információk

E-Kréta belépés

Hasznos információk

Kapcsolat

8000 Székesfehérvár, Balatoni út 143.
Tel/fax: 06-22-314 278
Email: titkarsag@vorosmarty.hu

Archívum