LÉLEKMOZGATÓ PROGRAM A VÖRÖSMARTYBAN

Idén negyedik alkalommal ünnepeljük a Magyar Parasport Napját.

A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) és a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége (FODISZ) felhívására iskolánk immár negyedik alkalommal csatlakozik a programhoz február 22-én. A Magyar Parasport Napját azért tartottuk és tartjuk nagyon fontosnak, mert a program keretében az ép és a fogyatékkal élő fiatalok a sport által is közelebb kerülhetnek egymáshoz. Az elmúlt években az Arany János Óvoda és Általános Iskola és Speciális Szakiskola EGYMI tanulói és a Vörösmarty diákjai együtt sportolva töltöttek el néhány kellemes órát.  A jelenlegi járványügyi helyzet miatt az idei LÉLEKMOZGATÓ pályázati kiírásnak megfelelően iskolánk esszépályázatok benyújtásával csatlakozik a programhoz.

Hiszünk abban, hogy a Lélekmozgató érzékenyítő programokkal, a Lélekmozgató osztályfőnöki és testnevelés órákkal is sokat tehetünk a fogyatékkal élő emberek társadalmi elfogadásáért.

Igazgatói pályázatok

A Székesfehérvári Szakképzési Centrum részeként működő 7 szakképző intézmény igazgatói pályázata kiírásra került.
A pályázatokkal kapcsolatos bővebb információ a https://szfszc.hu/portal/2021/03/26/igazgatoi-palyazatok linken megtekinthető.

április 2021
« Már   máj »