TÁMOP-3.1.4-12/2-2012-1120

TAMOP_logo

A TÁMOP-3.1.4-12/2-2012-1120. azonosítószámú „Az életrevaló szakemberekért!” című Innovatív Iskolák fejlesztése elnevezésű pályázat.

HAGYOMÁNNYÁ TEHETŐ ISKOLAI ESEMÉNY

Egészségfejlesztő – szemléletformáló – iskolai programok megvalósítása a tanulók egészségének védelme, valamint az egészséges életmód viselkedésbe épülése érdekében – legalább tanévenként egy hagyománnyá tehető iskolai esemény.

ERDEI ISKOLA
Köznevelési intézményekben nevelési-pedagógiai tevékenységek támogatása – környezeti nevelést, fenntarthatóságot szolgáló, környezettudatos tanórán kívüli tevékenységek támogatása – erdei iskola.

MINDENNAPOS TESTNEVELÉS

Egészségfejlesztő – szemléletformáló – iskolai programok megvalósítása a tanulók egészségének védelme, valamint az egészséges életmód viselkedésbe épülése érdekében – mindennapos testnevelés részét képező mozgásprogramok.

• Staféta
  • Box
  • Crossfit
  • Kempo

EGÉSZSÉGNAP

Egészségfejlesztő – szemléletformáló – iskolai programok megvalósítása a tanulók egészségének védelme, valamint az egészséges életmód viselkedésbe épülése érdekében – egészségnap.

• Egészségnap I.
  • Egészségnap II.
  • Egészségnap III.

NEMZETISÉGI, NÉPISMERETI PROGRAMOK

Köznevelési intézményekben nevelési-pedagógiai tevékenységek támogatása – nemzetiségi, népismereti programok.

• Vörösmarty Emlékház, Kápolnásnyék

NYELVI VETÉLKEDŐ

Köznevelési intézményekben nevelési-pedagógiai tevékenységek támogatása – idegen nyelvek tanításának fejlesztése – nyelvi vetélkedő.

• Angol nyelvi vetélkedő
  • Német nyelvi vetélkedő